Відкриття навчально-практичного будівельного центру

25 листопада відбулось урочисте відкриття навчально-практичного будівельного центру у ДПТНЗ “Миколаївський професійний ліцей”.

Співпраця ліцею та компанії “Хенкель Баутехнік” (Ураїна), за сприяння якої і створили цей центр, триває уже не перший рік. Договір про обмін досвідом було укладено понад 5 років тому. У відкритті навчально-практичного центру взяли участь делегація компанії (Корчменко С.С., головний спеціаліст компанії “Хенкель Баутехнік” (Україна); Іваній Н.І., начальник відділу освітніх проектів компанії “Хенкель Баутехнік” (Україна); Дрималик А.С., начальник структурного підрозділу торгової марки “Ceresit” компанії “Хенкель-Баутехнік” (Україна);) Вороняк Р.М., заступник начальника управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки; Бобко В.М., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області; та представники влади Миколаївщини, зокрема 

Зубрицький Т.Б., голова Миколаївської районної державної адміністрації; Козоглодюк В.В., заступника голови Миколаївської районної державної адміністрації; Щебель А.І., міський голова міста Миколаїва; Табінський В.М., директор ТДВ “СУ-64”; а також представники аналогічних центрів з інших областей України.

Плідна співпраця двох установ та обмін досвідом були продемонстровані учнями ліцею під час майстеркласів з використанням новітніх технологій та матеріалів “Хенкель Баутехнік” (Україна). Гостей тепло зустріли хлібом та сіллю і подарували незабутній концерт за участю працівників, учнів ліцею та запрошених колективів школи мистецтв і міського палацу культури.

Варто зазначити, що з усіх відкритих досі навчально-пратичних центрів України лише нашому центру у день відкриття було вручено сертифікат лідера проекту “Хенкель Академія” у номінації “Модернізація матеріально-технічної бази”.

{youtube}VaiKYvfBnzM{/youtube}

 

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083