На порозі майбутнього

Вибір професії – це завжди важливо і відповідально. І кожен з сьогоднішніх випускників хоче бути впевненим у своєму виборі, щоб потім, оглядаючись на своє життя, впевнено сказати: «Я не помилився у виборі професії».

Цими  днями (15.03.2016р.) у Миколаївському професійному ліцеї вкотре був проведений День відкритих дверей. Випускників шкіл району радо зустріли викладачі та майстри виробничого навчання навчального закладу. Перед майбутніми абітурієнтами виступив директор ліцею Дудич Роман Іванович, який розповів про історію професійної освіти Миколаївщини, про сьогоднішні здобутки ліцею, можливості та переваги професійного навчання.  Випускники шкіл мали змогу оглянути виставку технічної творчості, яку підготували учні ліцею під керівництвом майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін та керівників гуртків.  До слова, скажемо, що в цей день виставку технічної творчості ліцею оцінювали методисти Львівського Будинку Техніки. Абітурієнтам було проведено майстер клас з декоративної штукатурки викладачем спецдисциплін будівельних професій Ланчевичем Андрієм Богдановичем та учнями групи С-31 муляри.   

Також, гості відвідали виробничі майстерні, навчальні кабінети ліцею, ознайомилися з життям та дозвіллям ліцеїстів. 

Хочеться надіятись, що кожен з учнів, які були присутні на цьому заході, зробив для себе правильний висновок:  якщо він вирішив стати висококваліфікованим робітником,добитися кар’єрного росту, стати гідним представником робітничої когорти, - обов’язково буде навчатися в Миколаївському професійному ліцеї. 

Віриться,  що випускники шкіл відкрили для себе багато нового, отримали корисну інформацію та на майбутнє зроблять правильний вибір.

Разом з тим, хочемо висловити подяку завідуючому районним відділом освіти Миколаївської РДА , директорам шкіл, які посприяли проведенню такого потрібного заходу та скерували своїх учнів до професійного ліцею.

 Ігор Сарамага, 

Заступник директора з НВР.

 

 

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083