Майбутнє в твоїх руках

Вибір професії – одна з найважчих проблем, з якою стикається молода людина. Разом з тим, - це і велика відповідальність перед суспільством, перед батьками та, найголовніше, перед собою. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. І тут найважливіше – не схибити.

Саме з метою допомогти випускникам шкіл міста Миколаєва та району обрати свій шлях в житті, опанувати робітничу професію, минулого тижня в Миколаївському професійному ліцеї проводився День відкритих дверей.
В актовому залі перед майбутніми абітурієнтами виступив директор ліцею Р. І. Дудич, який розповів про велику історію навчального закладу, його сьогодення та перспективи розвитку, а також запросив учнів після закінчення школи продовжити навчання в Миколаївському професійному ліцеї.
Про переваги робітничих професій, їх можливості розповідали випускникам шкіл майстри виробничого навчання та викладачі.
Учні шкіл мали змогу оглянути виставку технічної творчості, яку підготували та демонстрували майбутні електрогазозварювальники, реставратори, кравці, автослюсарі, столяри під керівництвом Блискуна З. І., Козоглодюк М. В., Здебської Н. М., Венчура В. П.
Випускники шкіл відвідали виробничі майстерні, навчальні кабінети ліцею, побували на проведенні майстер-класів з професії муляр, штукатур, лицювальник-плиточник (керівник Ланчевич А. Б), з професії реставратор (керівник Гриненко І. В.), професії автослюсар (керівник Чепеляк І. І.); ознайомилися зі спортивним життям і дозвіллям ліцеїстів.
Віриться, що кожен випускник зробив для себе правильний висновок і стане в майбутньому висококваліфікованим робітником, оволодіє високооплачуваною професією, доб’ється кар’єрного росту, а, отже, обов’язково буде навчатися в Миколаївському професійному ліцеї.
За розуміння та співпрацю дирекція ліцею висловлює щиру подяку завідувачу відділом освіти Миколаївської РДА Леховичу О. І. та директорам шкіл, які направили учнів випускних класів на День відкритих дверей.

 

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083