Запобігти, допомогти, врятувати.

Під таким гаслом пройшов в Миколаївському професійному ліцеї День цивільного захисту та День охорони праці.

Як врятувати своє життя і життя інших людей, як діяти при надзвичайній ситуації, а, по можливості, запобігти їй повинен знати кожний. Саме таку ціль ставили перед собою організатори заходу — дирекція та педагогічний колектив ліцею.
Після сигналу тривоги — оповіщення по навчальному закладі про виникнення умовної пожежі організовано пройшла евакуація учнів і працівників ліцею з навчальних кабінетів і майстерень, службових приміщень. Місцем збору всіх евакуйованих став майданчик перед спортивним залом. Після чого проводилась лінійка, на якій директор ліцею Старовецький А.В. відкрив День цивільного захисту та День охорони праці. Викладачі доповіли директору про кількість присутніх та евакуйованих учнів.
Далі захід проводився в актовому залі ліцею, де перед учнями виступили провідний фахівець Миколаївського сектору служби надзвичайних ситуацій старший лейтенант Томілов І.В. і страховий експерт з охорони праці фонду соціального страхування у Львівській області Ониськів Р.В.
Про історію, розвиток та сьогодення, значення служби цивільного захисту, а також про історію Міжнародного Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня , розповідав учням викладач предмету “Захист Вітчизни” Кос С.М.
Учні переглянули навчальні фільми з цивільного захисту населення про правила евакуації з приміщення під час пожежі, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та види надзвичайних ситуацій природного характеру.
Під керівництвом фельдшера ліцею Загайської О.М. учні вчилися надавати першу допомогу при опіках. Між учнями груп відбулись змагання із одягання засобів індивідуального захисту та військово-спортивна естафета з подолання смуги перешкод.
На підсумковій лінійці було проаналізовано проведення заходу та визначено коло питань, над якими слід працювати в майбутньому.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083