Обираємо професію

Навчальний рік завершується. Перед випускниками шкіл постає надзвичайно важливе питання: яку професію обрати, куди піти вчитися.
Вибір професії не тільки особиста справа молодої людини, але й справа державної ваги.

Конституція України гарантує право громадян України на працю, включає право на вибір професії, підкреслює необхідність врахувати суспільні потреби.
З метою допомогти юнакам і дівчатам обрати професію до душі, за покликанням, а також ознайомитися з матеріально-технічною базою, здобутками та напрацюваннями навчального закладу, в Миколаївському професійному ліцеї проводився день відкритих дверей.
В актовому залі ліцею перед випускниками шкіл м. Миколаєва та району виступив директор ліцею Андрій Васильович Старовецький, який зупинився на славній і історії ліцею, його сьогоденні та перспективах розвитку.
Учні шкіл мали змогу оглянути виставку технічної творчості, які демонстрували майбутні електрогазозварники, реставратори, кравці та автослюсарі під керівництвом викладачів Блискуна Зіновія Івановича, Здебської Надії Миколаївни,майстрів виробничого навчання Козоглодюк Марії Володимирівни, Тростянецької Валентини Ярославівни, Підфігурного Мирона Павловича.
Учні шкіл також відвідали виробничі майстерні та навчальні кабінети ліцею, побачили проведення майстер класів з професії муляр, штукатур, лицювальник – плиточник; кравець; реставратор, ознайомилися зі спортивним життям та дозвіллям ліцеїстів.
Віриться, що кожен з учнів, які були присутні на святі,зробив для себе правильний висновок: якщо він вирішив стати висококваліфікованим робітником, оволодіти високооплачуваною професією, добиватися кар’єрного росту – обов’язково буде навчатися в Миколаївському професійному ліцеї.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083