Дорогі учні, шановні батьки.

Адміністрація та педагогічний колектив Миколаївського професійного ліцею повідомляє про початок навчального року в умовах, що склалися.

Перше вересня цього року буде у новому форматі:

Зустріч учнів першого курсу з керівництвом ліцею (подвір’я ліцею перед головним корпусом) з дотриманням усіх заходів безпеки. Для учнів ІІ-ІІІ курсів - майстри в/н та класні керівники займаються у закріплених кабінетах.

  1. Вхід до приміщення навчального закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора та під час пересування приміщеннями навчального закладу.
  2. При вході у головний корпус ліцею необхідно обробити руки антисептиком.
  3. До навчального закладу не допускаються батьки або супроводжуючі особи – крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.
  4. Перед початком занять проводяться щоденні опитування учнів щодо самопочуття та наявності симптом распіраторної хвороби.
    Заняття будуть проводитися в одному закріпленому кабінеті.
  5. На уроках учні перебувають без масок, а викладачі матимуть маски або спеціальні захисні щитки. На перервах в загальних місцях усі повинні бути в масках.
  6. Працівникам ліцею щоранку буде проводитись температурний скринінг і ті, що матимуть температуру 37,2 і вище, не будуть допущені до роботи.
  7. Під час перерв, необхідно дотримуватися соціальної дистанції, уникати масових скупчень, використовувати засоби індивідуального захисту.
  8. Батькам забезпечити своїх дітей засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

[email protected]

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083