Зустріч з представниками Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Відбулася зустріч з представниками Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці , яка мала на меті познайомити молодь з питаннями безпеки праці та наслідками, пов'язаними з незадекларованою працею.

Фахівці Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці поділились своїм досвідом та знаннями щодо важливості безпеки на робочому місці та про наслідки, які можуть виникнути, коли робітники працюють без належного оформлення трудових відносин.

Одним з головних наголосів на зустрічі було те, що оформлення трудових відносин є важливим кроком у забезпеченні безпеки та здоров'я на роботі. Це дозволяє забезпечити гідні умови праці, які дозволять працівникам виконувати свою роботу без небезпеки для свого здоров'я та життя. Також важливо, щоб молодь усвідомлювала наслідки незадекларованої праці, які можуть бути серйозними для їхнього майбутнього.

Проведення зустрічей з учнями на тему безпеки та здоров'я на роботі допомагає підвищити рівень усвідомлення молоді про важливість оформлення трудових відносин та про шкідливі наслідки незадекларованої праці.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083