Місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності

В ДПТНЗ «Миколаївський професійний ліцей» проведено місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу з метою забезпечення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, підвищення рівня охорони праці, запобігання випадків травматизму з 17.04.2024 року по 17.05.2024 року.

При проведенні комплексних заходів, особлива увага приділялась створенню здорових та безпечних умов праці і навчання на кожному робочому і навчальному місці ліцею.

Членами комісії з охорони праці проведений огляд навчальних, виробничих і спальних приміщень ліцею, поновлення куточків з охорони праці.

Наставниками груп проведені бесіди з учнями з питань охорони праці та БЖД за темами ,рекомендованими комісією з охорони праці ліцею.

10.05.2024 року проведений відкритий урок з БЖД в Гр.С11зв на тему « Основи безпеки дорожнього руху»(викладач Фенцик В.І.),а 16.05.2024 року інженер з охорони праці провів зустріч з учнями 1 і 2 курсів навчання, зосередивши їхню увагу на законодавчій та нормативно-правовій базі з питань охорони праці і БЖД учасників освітнього процесу.

Всі заплановані заходи проведені організовано,в установлені терміни і з дотриманням правил безпеки.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083