Старовецький Андрій Васильович

Старовецький Андрій Васильович

(1988 р.н.)

Закінчив Львівський Національний аграрний університет, Харківська інженерно-педагогічна академія

Викладач спецтехнології, будови й експлуатації автомобілів

 

Працюю над проблемою: "Використання новітніх технологій у викладанні спецпредметів з професії "Слюсар з ремонту автомобілів""

 

Знання з спецтехнології для учнів професійного ліцею  здебільшого є новими, як викладач з спецпредмету я намагаюсь якомого більше зацікавити учнів та стимулювати їх до активної діяльності. Найкраще це вдається коли поєднати традиційні та інноваційні методи навчання.

В процесі вивчення спецпредмету я намагаюся індивідуально підійти до кожного учня, оцінивши при цьому його рівень знань, намагаюсь звертати більше уваги на практичну частину вивчення матеріалу. Важливим моментом впровадження інновації є те, що учні творчо підходять до вивчення кожної теми і коли на уроці вони вміло демонструють свої практичні, творчі роботи, реферати, то підвищується їх самооцінка, що сприяє більшій активності.

Я живу за принципом: "Учитель - це той, хто думає про зміни та інновації як про своє життя" М.Фуллан. Тому я вважаю, що впровадження таких методів викладання спецпредмету веде до глибшого розуміння учнем професії, яку він обрав.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

[email protected]

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083