Вибір професії

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та, найголовніше, – перед собою. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває покликання.

 

Саме з метою допомогти юнакам і дівчатам обрати свій шлях у житті, ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовою вступу та навчання, в Миколаївському професійному ліцеї проводився День відкритих дверей.

Випускники шкіл м. Миколаєва та району мали змогу зустрітися з педагогічним колективом ліцею, оглянути навчальні майстерні, лабораторії, кабінети, в яких проводиться навчання і підготовка майбутніх кваліфікованих робітників, побувати на проведенні майстер-класів з професій муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, реставратор, кравець, ознайомитися зі спортивним життям та дозвіллям ліцеїстів.

Гості оглянули також виставку технічної творчості, яку продемонстрували їм майбутні електрогазозварники, автослюсарі, реставратори, кравці під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання Блискуна З. І., Вінявського Б. О., Здебської Н. М., Козоглодюк М. В., Сметанки С. Г., Одноріг М. І., Доскочинської К. С.

Віримо, що учні шкіл, які були присутні на заході, взяли для себе багато корисного та зробили правильний висновок: вибираючи професію, людина планує усе своє подальше життя, а також, щоб стати висококваліфікованим спеціалістом, добитися кар’єрного росту, обов’язково потрібно навчатися в Миколаївському професійному ліцеї.

Отож, закликаємо до всіх випускників підійти до питання вибору професії відповідально. Адже від цього залежить ваш життєвий шлях.

Користуючись нагодою, дирекція ліцею висловлює щиру подяку керівнику відділу освіти Миколаївської РДА Лобику О. П., та директорам шкіл за розуміння і підтримку в проведенні Дня відкритих дверей.

 

Ігор Сарамага

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083