День цивільного захисту в Миколаївському професійному ліцеї

Важливим завданням навчально-виховного процесу в Миколаївському професійному ліцеї є спільні навчання учнівської молоді, педагогічного колективу, працівників навчального закладу діям в умовах надзвичайних ситуацій або при загрозі їх виникнення. Набуті знання і навички, при необхідності, повинні бути вміло застосовані.

Саме з цією метою в другій половині квітня в ліцеї проводився День цивільного захисту, під час якого перевірялась здатність колективу навчального закладу оперативно та правильно діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами індивідуального захисту. Для керівного та командного складу цивільного захисту це стало доброю нагодою в набутті навичок з організації та проведення заходів даного напрямку.

За сигналом «Увага всім!» була проведена евакуація всіх учнів і працівників з навчальних приміщень. Викладачі та майстри виробничого навчання доповіли директору ліцею Старовецькому А. В. про результати евакуації. Далі всім присутнім був продемонстрований порядок першої долікарської допомоги «потерпілим» внаслідок умовної пожежі.

На День цивільного захисту запрошено провідного спеціаліста Миколаївського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області капітана Томілова І. В., який провів аналіз пожеж, що були зареєстровані в області та нашому районі в 2018-2019 роках, розповів про причини їх виникнення та важливість навчання населення діям в умовах різних надзвичайних ситуацій.

Учні та працівники ліцею мали змогу переглянути навчальні фільми з питань цивільного захисту. Між ліцеїстами навчальних груп проводилась вікторина на тему «Цивільний захист в навчальному закладі» та естафета з подолання смуги перешкод.

Завершився День цивільного захисту загальноліцейною лінійкою, на якій відзначено, що головні завдання, які ставились перед колективом, досягнуті.

 

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

mykolaiv_PL@ukr.net

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083