Яріш Юлія Романівна

Яріш Юлія Романівна

викладач англійської мови

Освіта — Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка

Працюю над проблемою - "Робота над текстами з домашнього читання на уроках англійської мови".

На своїх уроках англійської я віддаю перевагу одному з найважливіших методів навчання мови - комунікативному. Основа моїх уроків англійської мови - це розмовна практика. По суті, навчитися говорити англійською учні можуть тільки говорячи, тому вивчення слів, граматики, розвиток розуміння мови на слух, читання й прослуховування різних матеріалів - це платформа для розвитку усного чи письмового мовлення.

Усі вправи, які я надаю учням спрямовані на розвиток їх мовлення і зводяться до складання речень, висловлень на якусь тему (монологів), обговорень якоїсь теми з партнером (діалогів) і дискусій. Розмовна практика показує, чому учні навчилися за весь час вивчення англійської мови. Крім того, розмовна практика - це те, що Ви можете робити тільки тоді, коли поруч із Вами є хтось, з ким можна поговорити. До того ж, поговорити англійською мовою. Як правило, це і є викладач англійської мови. Тому, розуміючи, що в учнів не так-то багато часу на спілкування за межами класу, мої уроки присвячені здебільшого розмовній практиці англійською мовою.

Я намагаюся надавати учням можливість активно обговорювати запропоновані теми, а також важливу увагу приділяю домашньому завданню, підбираю щоразу ретельно завдання, які допоможуть закріпити вивчений на уроці матеріал. На уроках на учнів чекають словникові диктанти (просто, але ефективно), ігри зі словами (для більш якісного запам'ятовування слів), і використання цих слів на практиці. Вивчення слів і граматики – це підготовчий етап до розмовної практики, тому часто практикую письмові граматичні вправи на закріплення вивченого матеріалу вдома.

Вважаю, що лише той є справжнім вчителем, хто живе так, як навчає і в якому ще не вмер учень, тому продовжую вчитись разом зі своїми учнями.

Контактна інформація

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Миколаївський професійний ліцей"

Адреса:

81600, Львівьска область, м.Миколаїв, в.Устияновича, 39

E-mail :

[email protected]

 

Телефони:

Директор (241) 51 132

Заступник директора з ВР (241) 51 083